نگهداری هات شیپر

پنج‌شنبه 22 تیر 1396 ساعت 22:41اگر شما از محصولات هات شیپر استفاده می کنید در این پست نحوه نگهداری از هات شیپر به منظور استفاده طولانی مدت را برای شما توضیح خواهیم داد.در ادامه با سایت خرید محصولات هات شیپر اصل همراه باشید.

 
جهت سفارش محصولات هات شیپر اصل تنها با شماره ۰۹۰۱۷۷۴۰۷۰۰ در تماس باشید.

   

چنانچه شما اقدام به لاغری با هات شیپر می کنید باید بدانید که این یک فرایند طولانی مدت است و شما برای لاغری هرگز نباید انتظار نتایج زود بازده داشته باشید.حتی زمانی که اقدام به استفاده از محصولات لاغری هات شیپر اصل می کنید.

برای همین منظور ممکن است شما محصولات لاغری موضعی هات شیپر را برای طولانی مدت استفاده کنید و برای بارها و بارها این محصولات را شستشو دهید.شما برای استفاده طولانی مدت از این مصحولات باید راهکارهای نگهداری آن را بدانید تا بتوانید از این محصولات برای مدت طولانی استفاده کنید.

شلوارک لاغری هات شیپر اصل و شکم بند لاغری هات شیپر اصل دو تا از پر کاربرد ترین محصولات هات شیپر می باشند.برای بانوان محترم این مساله خیلی مهم است که با پوشیدن لباسهای تمیز مانع از عفونت های اندام جنسی شوند و از همین رو باید لباس زیر همیشه تمیز باشد.

برای همین منظور ممکن است شلوارک هات شیپر را مدام شستشو دهند و این امر طبیعی است.اما موردی که در اینجا مورد بحث است این است که شلوارک هات شیپر را چگونه شستشو دهیم تا دوباره مثل روز اول بتوانیم از آن استفاده کنیم ؟

برخی مشتریان ما با وجود توصیه های اکید بازهم هات شیپر را در ماشین لباسشویی انداخته و آن را با دمای آب گرم شستشو می دهند.توجه فرمایید هات شیپر بدلیل دارا بودن الیاف ترکیبی نخ و لاستیک در برابر گرما مقاوم نیست و گرمای طولانی مدت ماشین لباسشویی می تواند به آن آسیب بزند و باعث کشیده شدن الیاف آن شود.

برای همین منظور حتما هات شیپر را با دست در آب سرد و همچنین توسط صابون شستشو دهید.برای خشک کردن هات شیپر نیز حتما آن را روی بند پهن کرده و در مجاورت هوای آزاد قرار داده تا خشک شود.

هرگز هات شیپر را با اتو کشی نکنید.چنانچه حس می کنید پس از شستشو هات شیپر کمی چروکیده شده است این موردرا بدانید که پس از تن کردن مجدد هات شیپر فرم بدن را به خود می گیرد و نیاز به اتو کشی ندارد.زیرا بدلیل دارای بودن بافت لاستیکی اتو کشیدن می تواند این محصول را نابود کند.همانطور که دیدید نگهداری از هات شیپر به منظور استفاده طولانی مدت امری بسیار ساده است که شما می توانید با راعایت چند نکته ساده از محولات هات شیپر برای مدت طولانی استفاده کنید.

شلوارک و تاپ لاغری هات شیپر

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.